MÖBLER / Bord / Soffbord 9838129
nr 983 8129
Soffbord
1920-/30-tal, intarsia, Glasskiva med nagg, diameter: 85, höjd: 59 cm
Utrop:
600 kr
måndag 28 september 2015
kl 18:24:38